Повідомлення

Росія не відмовиться від своїх неоімперських планів щодо України

29 вересня 2018 року
Збройна агресія Російської Федерації залишається найактуальнішою загрозою національній безпеці нашої держави й визначатиме розвиток ситуації довкола України на найближчу перспективу
Росія не відмовиться від своїх неоімперських планів щодо України

Про це в інтерв’ю журналу“Тиждень” розповів представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

За його словами, незважаючи на політико-економічні санкції стосовно Кремля та ускладнення соціально-економічної ситуації в РФ, режим Путіна чинитиме всебічний тиск на нашу державу. Кінцева мета цього – повернення її у сферу російського геополітичного впливу.

Також Вадим Скібіцький повідомив, що однією з головних загроз національній безпеці України поряд із воєнною агресією є інформаційна кампанія Російської Федерації з руйнування української державності. У межах цієї роботи інформаційні зусилля Москви зосереджуються на дестабілізації ситуації в Україні, втручанні у виборчі процеси, дискредитації нашої держави в інформаційному просторі західних країн. Іншим напрямом дій РФ є легітимізація “російського статусу” Криму та створення передумов для реінтеграції окремих районів Донецької та Луганської областей з Україною за сценарієм Кремля.