Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Росія намагається втягнути білорусь у відкриту війну з Україною

8 жовтня 2022 року

Росія намагається втягнути білорусь у відкриту війну з УкраїноюПро це представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив у програмі військового телебачення України “Під прицілом”.

“Ми бачимо заходи, які проводяться рф для того щоб змусити керівництво білорусі вступити у відкриту війну. Постійно проводяться зустрічі путіна й лукашенка, де обговорюється це питання і путін намагається схилити лукашенка до цього рішення.

На сьогоднішній день, за даними воєнної розвідки України біля нашого кордону зосереджено 6 батальйонів. Це і механізовані батальйони, це і батальйони повітряно-десантних військ так званого командування сил спеціальних операцій.

лукашенко готовий віддати все що в нього є, хай це використовує рф, але щоб зс білорусі безпосередньо не вступали у війну проти нашої країни.

Наскільки довго буде така ситуація це буде залежати від того як будуть розвиватися події на фронті і взагалі, як будуть розвиватися події у війні росії проти нашої держави”, – зазначив представник воєнної розвідки України.