Україна захищає світ
00
00
00

ЗМІ про нас

“Росія формує поблизу України ще одне ударне угруповання – розвідка”

29 липня 2022 року / інформаційна агенція “Укрінформ”

“Росія формує поблизу України ще одне ударне угруповання – розвідка”росія формує третій окремий армійський корпус для того, щоб застосовувати його проти України.

Про це в ефірі телеканалу “Київ” заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький, передає Укрінформ.

За його словами, росії не вдалося реалізувати свої плани прихованої мобілізації та створення 16 добровольчих батальйонів. Стрілецькі підрозділи мали бути розгорнути майже в кожному регіоні рф.

“За підтвердженими даними, на середину липня було сформовано 8 батальйонів. Це не достатньо для рф. Ці батальйони формувалися абияк. До їх складу набирали будь-кого", - поінформував Скібіцький.

"Тому для ведення бойових дій, росія прийняла рішення формувати третій окремий армійський корпус. Зараз він проходить формування в західному військовому окрузі для того, щоб його уже як об’єднання застосовувати проти України. Вони заявили про свої плани – до середини серпня цей корпус сформувати”, – зазначив представник воєнної розвідки України.

Також Скібіцький заявив про катастрофічну неукомплектованість бойових підрозділів військ рф офіцерськими кадрами.

За його словами, вищий командний ешелон російської армії не виконав тих завдань, які перед ним ставили в лютому та березні щодо окупації України, та був зміщений. Також відчутно неукомплектована середня командна ланка окупаційних підрозділів.

“За інформацією, яку воєнна розвідка України отримує з різних джерел, зокрема і з радіоперехоплень, ми бачимо, що нестача офіцерських кадрів просто катастрофічна. Вони у своїх розмовах говорять, що в підрозділах або взагалі немає офіцерів, а якщо й є, то їх ніхто не знає й не бачить. І цю проблему ми бачимо при формуванні цього ж третього армійського корпусу та інших підрозділів, які формує росія.

Для того, щоб забезпечити наявність у підрозділах командирів нижньої ланки, вони вимушені присвоювати звання молодший лейтенант сержантському складу”, – зазначив представник воєнної розвідки України.

Як повідомляв Укрінформ, за даними української розвідки, росіяни відмовляються підписувати контракти з міністерством оборони російської федерації. Відмови від підписання контрактів залежать від того, в яких підрозділах найбільші втрати на війні в Україні.