Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“росія буде змушена вивести свої війська з території України”

23 лютого 2023 року

“росія буде змушена вивести свої війська з території України”росія буде змушена вивести свої війська з території України і під тиском української армії, внутрішньоросійських політичних процесів та під тиском дипломатії. Про це начальник ГУР МО України генерал-майор Кирило Буданов заявив під час інтерв’ю виданню “Le Monde”.

“росія буде змушена зробити цей вихід незабаром, інакше це швидко призведе до краху російського режиму. У нього немає іншого рішення. У росіян була можливість спокійно вийти з ситуації, яку вони самі створили. Вони не хотіли зупинятися. Вони обрали шлях ескалації. Це створює для них проблеми.

На росію чекають дуже важкі часи. Виникне питання про політичну та безпекову архітектуру цього регіону, який простягається від Східної Європи до азіатської частини росії. Потенційно це може змінити політико-територіальну конфігурацію російської федерації. І це не питання десятиліть, це може статися швидко. Світу не потрібна російська федерація в тому вигляді, як вона є сьогодні, яка загрожує всьому світу. І крім ядерної загрози, росії більше нічого запропонувати. Ця загроза нікому не потрібна. росії доведеться змінюватися”, - підсумував очільник воєнної розвідки України.