Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Роль, місце та завдання органів управління, сил і засобів артилерійської розвідки в сучасних умовах”

26 лютого 2020 року
Круглий стіл із такою назвою відбувся у Командуванні Сухопутних військ Збройних Сил України
“Роль, місце та завдання органів управління, сил і засобів артилерійської розвідки в сучасних умовах”

Як повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України, під головуванням заступника начальника управління ракетних військ і артилерії Командування СВ ЗС України був проведений круглий стіл “Роль, місце та завдання органів управління, сил і засобів артилерійської розвідки в сучасних умовах”.

Під час заходу було обговорено проблемні питання сучасного стану, перспектив та шляхів розвитку існуючої системи артилерійської розвідки із врахуванням досвіду проведення ООС та АТО. Серед учасників – наукові представники Науково-дослідницького центру ракетних військ і артилерії та кафедри ракетних військ і артилерії командно-штабного інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, начальники груп артилерійської розвідки оперативних командувань та частин безпосереднього підпорядкування.

В процесі обговорення зазначених питань було визначено концептуальні підходи та конкретні кроки щодо розроблення рекомендацій для підвищення ефективності застосування пункту управління артилерійською розвідкою та бойового застосування перспективної розвідувальної артилерійської бригади.