Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Питання вдосконалення розвідки під час проведення АТО – в полі зору фахівців

14 листопада 2014 року
Досвід проведення АТО потребує ретельного вивчення та негайного впровадження термінових заходів щодо вдосконалення застосування військ (сил)
Питання вдосконалення розвідки під час проведення АТО – в полі зору фахівців

В Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся семінар щодо розвитку форм і способів забезпечення бойових дій частин та підрозділів Сухопутних військ ЗС України у локальних війнах та збройних конфліктах сучасності. Учасники заходу також мали на меті проаналізувати перспективні напрями розвитку форм і способів розвідувального забезпечення під час проведення антитерористичної операції (АТО).

Участь у семінарі взяли представники керівництва та науково-педагогічний склад Академії сухопутних військ та Наукового центру Сухопутних військ ЗС України.

Під час семінару фахівці обговорили проблеми застосування сил і засобів розвідки в умовах ведення сучасних бойових дій, а також проаналізували застосування технічних засобів розвідки в ході проведення АТО. Особливу увагу присутні приділили питанням застосування безпілотних літальних апаратів (БПЛА) у збройному конфлікті на сході України.

Крім того, учасники заходу розглянули питання вдосконалення індивідуальної підготовки розвідників для виконання завдань АТО.