Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

путін намагається знищити не тільки українську державу, а й саму націю

9 лютого 2023 року

путін намагається знищити не тільки українську державу, а й саму націюНа тимчасово окупованих територіях України буде продовжуватися насильницька депортація мирного населення. Про це представник ГУР МО України Андрій Юсов заявив в ефірі національного телемарафону.

“Війна, яку веде російська держава, путін і власне російський народ, який підтримує цю війну, – це війна геноцидного характеру. Знищення, розпорошення, депортація і зрештою русифікація мирного населення, знищення української ідентичності, – це одна з цілей цієї війни. На жаль, ми і далі будемо бачити насильницьку депортацію з тимчасово окупованих територій, злочини проти мирного населення, військові злочини, заборону української ідентичності. Це все те, що путін реалізує вже рік на окупованих територіях і буде пробувати втілювати далі. Це те, про що світ має дуже чітко розуміти, - це власне геноцид українського народу. Спроба знищити не тільки українську державу, а й саму націю”, – наголосив представник воєнної розвідки України.

Також представник ГУР МО України зазначив, що попри те, що ворог залишається сильним і чисельним, окупація російською армією Донецької та Луганської областей нереалістична.