Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“путін наказав військам захопити Донеччину та Луганщину до березня”

2 лютого 2023 року

“путін наказав військам захопити Донеччину та Луганщину до березня”Російський диктатор путін наказав своїм військам захопити всю територію Донецької та Луганської областей України до березня. Про це представник ГУР МО України Андрій Черняк повідомив у коментарі виданню Kyiv Post.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України заявив, що є ознаки того, що росія готується до нової спроби масованого наступу та захоплення сходу країни.

“Ми спостерігаємо, що російсько-окупаційні війська передислоковують на схід додаткові штурмові групи, підрозділи, озброєння та військову техніку. За даними воєнної розвідки України, путін віддав наказ до березня захопити території Донецької та Луганської областей”, – зазначив Андрій Черняк.

Також, представник ГУР МО України зазначив, що росія використовує територію білорусі для підготовки мобілізованих солдатів та не має достатніх сил і засобів, щоб розпочати найближчими тижнями масований наступ на Україну з цього напрямку.

“Станом на сьогодні сформованих ударних груп немає. Немає загрози залучення білорусі до повномасштабного вторгнення на боці росії проти України, але це також, безумовно, ризики, які ми повинні враховувати”, – заявив представник воєнної розвідки України.