Повідомлення

Привітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, голови Об’єднаного комітету з питань розвідувальної діяльності при Президентові України з нагоди 23-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2015 року

Шановні співробітники і ветерани
Головного управління розвідки Міністерства оборони України!

Привітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, голови Об’єднаного комітету з питань розвідувальної діяльності при Президентові України з нагоди 23-ї річниці воєнної розвідки України

Вже 23 роки співробітники Головного управління розвідки Міністерства оборони України з честю виконують військовий та службовий обов’язок. Сьогодні, у часи важких для нашої держави випробувань, офіцери-розвідники звитяжно виконують покладені на них завдання, мужньо захищають історичне право України на свободу, демократію, європейський вибір.

В умовах російської агресії проти України важливість роботи Головного управління розвідки, кожного співробітника у сфері захисту національної безпеки і оборони країни неможливо переоцінити. Добута вами з ризиком для життя розвідувальна інформація, проведені спеціальні заходи протидії з кожним днем наближають нашу перемогу, мир і спокій на українській землі, укріплюють незалежність нації.

Сьогодні багато воєнних розвідників беруть участь в антитерористичній операції. Деякі офіцери, на жаль, не повернулися з бойових завдань живими, інші отримали поранення. Шана, честь та слава Героям!

Переконаний, що ваш патріотизм та відповідальність, високий професіоналізм та самовіддана праця дозволять ефективно подолати нові виклики і загрози.

Від щирого серця поздоровляю вас, шановні колеги, з професійним святом – Днем воєнної розвідки України!

Бажаю міцного здоров’я, професійної майстерності, витриманості та мужності під час виконання розвідувальних завдань.

Слава нашим Героям!

Слава Україні!

Секретар Ради національної безпеки і оборони України,
голова Об’єднаного комітету
з питань розвідувальної діяльності
при Президентові України         Олександр Турчинов