Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання Прем'єр-міністра України з нагоди 25-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2017 року

Шановні співробітники та ветерани воєнної розвідки України!

Привітання Прем'єр-міністра України з нагоди 25-ї річниці воєнної розвідки України

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю Вас з професійним святом!

Воєнна розвідка – важливий і потужний інструмент захисту національних інтересів нашої держави і зміцнення її обороноздатності, попередження можливих злочинів проти нашої країни.

Від початку агресії Російської Федерації проти Вітчизни розвідники одними з перших встали на захист нашої землі. Солдати і офіцери воєнної розвідки, виявляючи мужність і героїзм, на передовій і у ворожому тилу сумлінно і бездоганно виконують поставлені завдання. Розвідувальні підрозділи стали легендарними, а їх командири і бійці відзначені високими державними нагородами. Ви переконливо довели, що вмієте перемагати, маючи велику внутрішню силу, невичерпну енергію, свідомий патріотизм, здатність працювати у напруженому ритмі.

Сьогодні, у складних бойових умовах гібридної війни, яку веде влада Росії проти України, Ви самовіддано і відважно, а досить часто і ціною власного життя виконуєте найскладніші завдання із захисту державного суверенітету та відновлення територіальної цілісності нашої держави. Без перебільшення, Ви є опорою безпеки і захисту українського народу та держави, елітою Українського війська.

Окремі слова подяки та шани висловлюю ветеранам воєнної розвідки, на героїчних вчинках яких виховується нинішнє покоління розвідників.

Бажаю всім українським розвідникам міцного здоров’я, пильності, витримки, незламності духу, миру та добробуту в родинному колі!

Вічна пам’ять розвідникам, які поклали своє життя у боях за нашу Незалежність. Герої не вмирають!

Слава Україні!


Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман