Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання Прем’єр-міністра України з нагоди 26-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2018 року

Шановні співробітники та ветерани воєнної розвідки України!

Привітання Прем’єр-міністра України з нагоди 26-ї річниці воєнної розвідки України

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з 26-ю річницею воєнної розвідки України!

Воєнні розвідники роблять важливу справу в сфері захисту національної безпеки та національних інтересів. Без урахування даних воєнної розвідки у державі не приймається жодне стратегічне рішення як у воєнно-політичній, так і багатьох інших сферах діяльності.

Сьогодні українські розвідники з високим почуттям обов’язку та гідністю виконують бойові завдання для захисту нашої країни від російсько-терористичної агресії. Попри те, що їх смертельно-небезпечна служба є непублічною, іноді анонімною, а також часто здійснюється в тилу ворога, всі ми усвідомлюємо, що без цієї шляхетної справи – справи захисту нашої держави та суспільства – Україна та наші громадяни не можуть почуватися в безпеці. Саме тому воєнні розвідники є гордістю нашої країни і своєю мужністю вони вписують окрему яскраву сторінку в новітню історію українського народу.

Висловлюю слова вдячності та шани також усім ветеранам воєнної розвідки. На Ваших героїчних подвигах виховується нинішнє покоління захисників Батьківщини, які з честю продовжують Вашу справу у виконанні важливих завдань щодо захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України. Ми поважаємо і пишаємося Вами за високий рівень вишколу та професійну майстерність.

З нагоди професійного свята бажаю всім воїнам-розвідникам, їх родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, життєвого оптимізму, а головне – миру та злагоди у нашій країні!

 

З повагою

 

Прем’єр-міністр України      В.ГРОЙСМАН