Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання начальника ГУР МО України з нагоди Міжнародного жіночого дня

8 березня 2017 року

Дорогі жінки!

 

Привітання начальника ГУР МО України з нагоди Міжнародного жіночого дня Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем!

У всі часи найтепліші й найласкавіші слова були присвячені саме жінці, яка завжди залишатиметься символом любові, добра і радості.

8 березня – це той день, коли ми, чоловіки, маємо нагоду не тільки дарувати вам квіти, а й говорити ще більше компліментів, висловлювати захоплення, виконувати бажання, натомість приймати ваші тепло і ласку як найдорожчу нагороду, розуміючи при цьому, як багато заборгували перед вами за ваше терпіння, працю, турботу про близьких.

Безмежно вдячні вам за любов, ніжність, за вашу сміливість, рішучість, надійний тил, який ви забезпечуєте своїм чоловікам у цей непростий для нашої держави час. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує вам приємні емоції та яскраві враження.

Щасливої вам жіночої долі, здоров’я, надійної чоловічої підтримки, ясного і мирного неба над головою, родинного тепла і затишку, душевної гармонії, здійснення мрій та сподівань!

 

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
генерал-лейтенант       В.В.БУРБА