Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання начальника ГУР МО України з нагоди Дня захисників і захисниць України

1 жовтня 2023 року

Шановні колеги! Бойові побратими!

Привітання начальника ГУР МО України з нагоди Дня захисників і захисниць УкраїниТрадиційно на Покрову Пресвятої Богородиці ми вшановуємо своїх захисників і захисниць і віддаємо данину пам’яті полеглим за Україну,

а також жертвам злочинів радянського та російського режимів.

Із впровадженням новоюліанського календаря в нашій державі ці свята ми відзначаємо 1 жовтня. Це – автентична дата. Адже кожна сторінка історії українського війська – унікальна, сповнена перемог різних поколінь оборонців рідної землі, які сформували особливий характер сучасних захисників

і захисниць.

Сьогодні світ знову бореться з агресором, який намагається змінити кордони й прагне новітнього тоталітаризму. Для нас, українців, він уособлює зло, несе вбивства, руйнування та геноцид.

Та війна гартує нас. Свою ефективність ми доводимо кожного дня, завдаючи ударів усіма наявними засобами, знищуючи техніку та особовий склад російських окупантів. Ворог зазнає втрат і відступає.

Ми вкорінюємося в кожен метр української землі, вбиваючи рашистів,

і будемо вбивати їх до тих пір, поки не звільнимо нашу незалежну, соборну Україну! Ще Григорій Сковорода казав, що ми переможемо тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати!

Вірю у вас! Високо ціную вашу роботу, відданість Українському народові та Державі.

Бажаю всім міцного здоров’я, оптимізму, наснаги, нових успіхів, здобутків і повної Перемоги над ворогом в ім’я України!

Слава захисникам і захисницям України!

Слава Україні!

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
генерал-лейтенант Кирило БУДАНОВ