Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання начальника ГУР МО України з нагоди Дня захисників і захисниць України

14 жовтня 2022 року

Шановні колеги – захисники і захисниці!

Привітання начальника ГУР МО України з нагоди Дня захисників і захисниць УкраїниСьогодні ми відзначаємо свято, народжене в запеклих боях за українську державу, – День захисників і захисниць України. Воно увібрало в себе глибинні історичні традиції нашого народу і нерозривно пов’язане з християнським святом Покрови та Днем Українського козацтва.

Славні наші козаки впродовж століть захищали рідну землю від загарбників і були тією силою, яка пильно стояла на сторожі свободи і гідності України як незалежної суверенної держави.

Нині ми, сповнені козацького духу, боремося з ненависними окупантами за свою волю й територіальну цілісність. У цій боротьбі народжується наша сила! Ми діємо скрізь, фіксуємо кожен крок ворога, і його поразка вже очевидна! Кров’ю своїх ворогів ми змиємо зло з рідної землі!

Вічна пам’ять і слава героям, які віддали своє життя за мирне майбутнє мільйонів українців!

Дякую кожному з вас за особистий внесок у нашу Перемогу, і не лише за героїчні вчинки, подвиги, а й за напружену щоденну діяльність, яка потребує глибоких знань, постійної витримки, мужності й великої майстерності заради звільнення всієї української території від російських загарбників.

Щиро вітаю вас зі святом! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю й підтримкою рідних, а Покров Пресвятої Богородиці оберігає вас від будь-якого лиха!

Слава Україні!

Начальник Головного управління розвідки

Міністерства оборони України

генерал-майор Кирило БУДАНОВ