Повідомлення

Привітання начальника ГУР МО України з нагоди Дня незалежності України

24 серпня 2018 року

Шановні колеги!

Привітання начальника ГУР МО України з нагоди Дня незалежності України

Тисяча дев’ятсот дев’яносто перший рік став своєрідною точкою відліку, новим етапом боротьби української нації, яку протягом багатьох віків намагалися стерти з підручників історії, літератури, мистецтва і навіть із власної свідомості.

Проголошення 24 серпня 1991 року Акта незалежності України стало закономірним результатом історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися й гинули за наші національну ідентичність, державну самостійність і власний колір на політичній карті світу.

Та сьогодні головна заслуга українців – незалежність – розглядається через “приціл” ворога – Російської Федерації, від збройної агресії якої вже п’ятий рік потерпає наша держава. Слова репресованого радянською владою борця за українське національне відродження, громадського діяча, просвітянина Кузьми Матвіюка: “Кожний народ, який прагне до волі й хоче, щоб він завжди був на цій землі, у критичні періоди свого буття народжує синів і дочок, які жертовно стають на його захист і беззастережно віддають цій справі весь свій талант, а інколи і саме життя”, – якнайкраще відображають суть нашої складної, але справедливої боротьби.

Тож бажаю кожному із вас у цей нелегкий час впевненості у власних силах, міцного здоров’я, щастя, добра, злагоди та нових успіхів, а нашій країні – миру та процвітання!

З Днем незалежності України!


Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
генерал-лейтенант В.В.БУРБА