Повідомлення

Привітання начальника ГУР МО України з нагоди Дня Незалежності України

23 серпня 2017 року
Привітання начальника ГУР МО України з нагоди Дня Незалежності України

Шановні колеги, бойові побратими!

Ідучи довгим, важким і жертовним шляхом, двадцять шість років тому Україна нарешті здобула незалежність, зерна якої зріли і проростали у глибинах її тисячолітньої історії.

На жаль, людство нині переживає складні часи, що супроводжуються новими загрозами безпеці світового співтовариства, а для України – це черговий іспит на державність. Так зване “братерство” нашого північного сусіда обернулося анексією Криму та розв’язанням жорстокого збройного конфлікту на Донбасі. Під загрозою опинилися суверенітет і територіальна цілісність нашої держави.

Вкотре у нелегкій боротьбі проти агресора вогнем і мечем гартується українська нація, історична місія якої у цей важкий і загрозливий час – не допустити поширення “путінської епідемії”, перерубати гострим від помсти та ненависті до ворога мечем хребет імперського зла і насильства.

Захищаючи мир в Україні, ми захищаємо Європу і весь світ!

Упевнений, що всі разом ми виконаємо своє покликання у збереженні нашої свободи та розбудові суверенної, соборної європейської держави, ім’я якої – Україна!

З нагоди Дня незалежності України бажаю вам міцного здоров’я, щастя, непохитної віри у Перемогу, оптимізму та подальших професійних успіхів!

Слава Україні!

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України

генерал-майор В.В.БУРБА