Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання начальника ГУР МО України з нагоди 31-ї річниці Незалежності України

24 серпня 2022 року

Шановні колеги, бойові побратими!

Привітання начальника ГУР МО України з нагоди 31-ї річниці Незалежності УкраїниВітаю вас із визначним державним святом − Днем Незалежності України!

Двадцять четверте серпня – символічний день для кожного з нас.

Понад тисячу років українці мріяли про свободу і боролися за незалежність, яку здобули в 1991 році.

Сьогодні, коли в Україні триває жорстока кривава війна з кремлівськими окупантами, саме від нас залежить подальша доля суверенної, незалежної, демократичної України.

Ми боремося за рідну землю і волю з тими, хто морив українців голодом, хто вбивав їх у таборах і нині намагається повторити це. Ми даємо гідну відсіч окупантам, щодня наближаючи нашу Перемогу, − ворог деморалізований і виснажений, він буде знищений і путінський режим впаде.

Вдячний кожному з вас за патріотизм, мужність, героїзм і самопожертву заради захисту національних інтересів нашої держави. Пишаюся тим, що я з вами в одному строю!

Вічна пам'ять і слава всім, хто загинув, захищаючи Україну. Ми помстимося за кожного полеглого українця і знищимо усіх ворогів Держави!

Нехай це свято, що уособлює гордість за українську націю, додасть усім нам наснаги й сил в ім’я нашої Перемоги! Наш Прапор скоро повернеться в АР Крим, Донецьк та Луганськ.

Слава Україні!

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
генерал-майор Кирило БУДАНОВ