Повідомлення

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України зі 100-річчям запровадження державної служби

23 червня 2018 року
Шановні державні службовці Головного управління розвідки Міністерства оборони України!
Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України зі 100-річчям запровадження державної служби

Щиро вітаю вас із 100-річчям запровадження державної служби!

Державна служба є реальним провідником ідей державності, від її якості значною мірою залежить майбутнє країни.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої, з одного боку, володіє широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ, забезпечує практичне виконання функцій і завдань держави.

Сьогодні практично у всіх структурних підрозділах Головного управління працюють державні службовці – досвідчені фахівці, професіонали своєї справи. Серед них значна кількість тих, хто більшу частину свого життя присвятив військовій службі, і ефективність діяльності Головного управління значною мірою залежить від їхньої професійної майстерності, наполегливості та старанності у виконанні службових обов’язків.

Слід зазначити, що у цей важкий час державні службовці безпосередньо беруть участь у забезпеченні національної безпеки нашої держави та зміцненні її обороноздатності, показують приклад вірного служіння державі і Українському народові.

З нагоди свята бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових здобутків у службовій діяльності. Сподіваюся, що ваші патріотизм, порядність, тактовність та толерантність будуть запорукою довіри і поваги до вас у всього нашого колективу.

 

Начальник Головного управління розвідки

Міністерства оборони України

генерал-лейтенант                    В.В.БУРБА