Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого 2016 року

Шановні колеги, бойові побратими!

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

П’ятнадцятого лютого в Україні відзначатиметься День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Однією з незагоєних ран для Українського народу є війна в Афганістані. Історія цієї війни написана кров’ю солдатів, сльозами жінок, обелісками та піснями, які увірвалися в наше життя.

Через горнило Афганської війни пройшли понад 160000 наших співвітчизників, із них 2378, на жаль, не повернулися на рідну Україну.

Зі смутком та болем ми схиляємо перед ними голови.

Вічна слава Героям!

Активна громадянська позиція учасників бойових дій, у першу чергу колишніх воїнів-афганців, їх бажання жити в демократичній, цивілізованій європейській державі, яскраво проявились під час Революції Гідності.

Вони одними із перших стали на захист територіальної цілісності і незалежності нашої держави на її східних рубежах.

Мужність і героїзм, безцінний досвід, які вони передають нинішньому поколінню захисників України, стали важливими чинниками стримування російсько-терористичної агресії та зміцнення боєздатності національного війська.

Ми пишаємося співробітниками Головного управління розвідки – учасниками бойових дій на території інших держав, які сьогодні виконують важливі завдання щодо забезпечення національної безпеки, відновлення територіальної цілісності України.

Вдячний усім Вам за самопожертву, вірність і відданість Українському народові, сумлінне і чесне виконання службових обов’язків.

Щиро бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я та щастя, миру, злагоди і благополуччя, незламної віри у краще майбутнє України!

 

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
генерал-лейтенант В.В.КОНДРАТЮК