Повідомлення

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди 28-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2020 року

Шановні колеги!

БУДАНОВ Кирило Олексійович

Прийміть щирі вітання з нагоди 28 річниці воєнної розвідки України!

Розвідник – це не просто професія, це – покликання. Для кожного з нас велика честь і відповідальність присвятити своє життя воєнній розвідці.

Сьогодні значно зросла її роль, адже в умовах гібридної російської агресії ми змушені діяти більш активно та гнучко. Ми приділяємо особливу увагу превентивному реагуванню на нові виклики і загрози для України та прогнозуванню розвитку подій. Це вимагає від нас глибокого розуміння національних інтересів і стратегії їх захисту, чіткого бачення цілей, поєднання потужного інтелектуального потенціалу та широкої ерудиції.

На всіх ділянках фронту й у ворожому тилу патріотично налаштовані, мужні, сміливі воїни-розвідники своїми професійними діями наводять жах на агресора, деякі з них вже стали легендою.

Вічна шана і слава нашим бойовим побратимам, які до останнього подиху залишились вірними присязі та військовому обов’язку, захищаючи рідну землю.

Вдячний всьому особовому складу за вагомий внесок у захист територіальної цілісності та незалежності України.

Бажаю вам усім подальших професійних успіхів, наснаги, оптимізму та віри в нашу перемогу!

 

Слава воєнній розвідці України!

Слава Україні!

 

Начальник Головного управління розвідки

Міністерства оборони України

полковник Кирило БУДАНОВ