Повідомлення

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди 27-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2019 року

Шановні колеги!

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди 27-ї річниці воєнної розвідки України

Вітаю вас із Днем воєнної розвідки України!

Як відомо, у забезпеченні національної безпеки будь-якої держави важливу роль завжди відігравала розвідка.

“Якщо ти знаєш силу ворога, ти можеш не боятися і сотні битв”, – у свій час зазначив відомий китайський стратег і мислитель Сунь Цзи.

На нашу долю випала почесна й відповідальна місія – захист національних інтересів України від зовнішніх загроз. Воєнні розвідники, з притаманними їм мужністю, цілеспрямованістю й безмежною любов’ю до Батьківщини, оперативно та якісно виконують визначені завдання, наближаючи нашу перемогу.

Яскравим свідченням відданості своїй справі є наші бойові побратими, які віддали життя за мир і щасливе майбутнє України. Їх світлі образи назавжди залишаться в нашій пам’яті.

За час протистояння російській агресії ми набули безцінного досвіду, який стане підґрунтям для подальшого нарощення спроможностей воєнної розвідки та підвищення ефективності розвідувальної компоненти у загальній системі оборони нашої держави.

Вдячний кожному з вас за високий професіоналізм, патріотизм і компетентність.

Бажаю всім здоров’я, щастя, натхнення, життєвого оптимізму, нових звершень та здобутків.

Слава воєнній розвідці України!

Слава Україні!

Начальник Головного управління розвідки

Міністерства оборони України генерал-полковник В. БУРБА