Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди 25-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2017 року

Шановні колеги, бойові побратими!

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди 25-ї річниці воєнної розвідки України

Чверть століття віддаляє нас відтоді, коли група патріотично налаштованих офіцерів і генералів розпочала копітку роботу зі створення єдиного органу управління компонентами розвідки, що на той час підпорядковувалися Міністерству оборони України та Головному штабу Збройних Сил України. Водночас відбувався не менш важливий процес формування невід’ємної складової системи національної безпеки України – воєнної розвідки. На цьому фундаменті виріс міцний моноліт із відданих Батьківщині та військовому обов’язку професіоналів.

За двадцять п’ять років шлях воєнної розвідки був сповнений численними здобутками, радістю перемог, визнанням на державному рівні її вагомих заслуг і, на жаль, гіркотою втрат.

У нашій пам’яті назавжди залишаться бойові побратими, які до останнього подиху залишилися вірними Військовій присязі й віддали своє життя за мир, свободу і краще майбутнє України. Їх імена навічно золотими літерами вкарбовані у славний літопис воєнної розвідки України.

У свій час видатний польський поет і філософ XX століття Станіслав Єжи Лец зазначив: “Гарантія миру: закопати сокиру війни разом із ворогом”. І ми зробимо це! Поки в Україні є сильні духом, готові до самопожертви патріоти, ми як нація – непереможні!

Упевнений, наш розвідувальний орган, завдяки своєму потужному потенціалу та високоефективній діяльності співробітників, і надалі буде займати гідне місце в секторі безпеки і оборони України з високою довірою вищого керівництва держави, українського суспільства та іміджем одного з найкращих у Європі.

Вітаю із 25-ю річницею воєнної розвідки України всіх, хто присвятив своє життя благородній і почесній справі – захисту національних інтересів нашої держави, для кого професія розвідника стала покликанням, хто сьогодні в умовах жорстокої реальності виконує та забезпечує виконання надважливих завдань не лише в Україні, а й за її межами!

Бажаю всім міцного здоров’я, миру, добра, злагоди та подальших професійних успіхів!

Слава Україні!


Начальник Головного управління розвідки

Міністерства оборони України В.В.БУРБА