Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України

6 грудня 2016 року
Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України

Шановні колеги, бойові побратими!

В історії нашої держави є визначні дати, серед яких особливе місце займає 6 грудня 1991 року, коли на зорі незалежності України створено один з основних її інститутів – Збройні Сили.

Складним і тернистим був шлях національного війська, найважчим випробуванням для якого стали події 2014 року, пов’язані з агресією Росії. Та попри підступність ворога, сьогодні з упевненістю можна зазначити, що Збройні Сили України, загартовані війною, це випробування витримали гідно.

У важкій боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність України завдяки всенародній допомозі та підтримці світової спільноти, а також масштабним реформам народилася одна з найбільш боєздатних армій в Європі, спроможна дати відсіч будь-якому загарбнику.

Потужною складовою забезпечення національної безпеки України є воєнна розвідка, співробітники якої виконують важливі завдання на найбільш загрозливих напрямах.

Щиро вдячний кожному з вас за високий професіоналізм, вірність Військовій присязі, патріотизм та відданість Українському народові.

З нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України бажаю усім вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, оптимізму, віри в краще майбутнє, а нашій країні – миру, стабільності й процвітання!

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
генерал-майор В.В.БУРБА