Повідомлення

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з Днем воєнної розвідки України

7 вересня 2015 року
 

Шановні колеги, бойові побратими!

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з Днем воєнної розвідки України

Своє професійне свято, на превеликий жаль, ми відзначаємо у непростий час, пов’язаний з агресією Російської Федерації та проведенням антитерористичної операції у східних областях нашої держави.

Сьогодні, як і 23 роки тому, коли створювалась воєнна розвідка України, біля витоків якої стояли справжні патріоти й професіонали, відбуваються складні, вкрай необхідні процеси, без яких неможливі удосконалення та розвиток її завдань і структури.

У зв’язку зі зміною принципів і методів організації глобальної світової системи безпеки воєнна розвідка потребує “перезавантаження”. Як зазначив Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Олексійович Порошенко, необхідні подальші реформи, щоб вивести розвідку на найсучасніший рівень, який відповідатиме вимогам часу.

Перегортаючи нову сторінку історії воєнної розвідки, безпосередніми творцями якої є всі ми, я вірю, що кожен із нас залишиться відданим Українському народові, сумлінно й чесно буде виконувати військовий і громадянський обов’язок, а на нашій землі запанує мир і спокій.

Тож вітаю вас із Днем воєнної розвідки України й бажаю міцного здоров’я, миру, щастя, благополуччя, віри у краще майбутнє і подальших професійних успіхів!

Слава Україні!

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
генерал-лейтенант В.В.КОНДРАТЮК