Повідомлення

Привітання начальника Генерального штабу Збройних Сил України з нагоди Дня воєнної розвідки України

7 вересня 2020 року
Привітання начальника Генерального штабу Збройних Сил України з нагоди Дня воєнної розвідки України

Панове воєнні розвідники!

Шановні ветерани!

Від імені керівного складу Генерального штабу Збройних Сил України

та себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом – Днем воєнної розвідки України!

Реалії сьогодення доводять, що роль розвідки в сучасних збройних конфліктах постійно зростає. Ефективна розвідка – це основа успіху будь-якої операції, запорука здатності держави захищати свої національні інтереси.

Протягом 28 років ви професійно і впевнено виконуєте покладені на вас завдання. Важливість результатів вашої професійної діяльності неможливо переоцінити – це викриті плани противника, врятовані життя, збережені території, озброєння та військова техніка, своєчасно прийняті стратегічні

й тактичні рішення.

І сьогодні тисячі розвідників виконують складні бойові та спеціальні завдання на Сході України, в районі проведення операції Об’єднаних сил,

на передовій та у тилу противника, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України від російської збройної агресії.

Вдячний кожному воїну-розвіднику за самовіддану службу, особливу військову майстерність, щоденну непомітну бойову роботу, незламний бойовий дух, вірність Військовій присязі і традиціям воєнної розвідки.

Вшановуємо пам’ять полеглих бойових побратимів. Пам’ятаємо імена кожного, хто віддав своє життя за Україну.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, непохитності

в досягненні поставленої мети, нових успіхів та перемог. Нехай плідною буде ваша нелегка, але вкрай важлива для усіх нас службова діяльність!


Слава воєнній розвідці України!

Слава Україні!

генерал-лейтенант Сергій КОРНІЙЧУК