Повідомлення

Привітання начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України з нагоди Дня воєнної розвідки України

7 вересня 2019 року

Шановні бойові друзі!

Привітання начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України з нагоди Дня воєнної розвідки України

Щиро вітаю вас із Днем воєнної розвідки України!

За роки протистояння збройній агресії Російської Федерації воїни-розвідники щоденно демонструють високий професіоналізм та продовжують нарощувати свої спроможності в загальній системі захисту національних інтересів нашої держави.

Значення добутої розвідувальної інформації, особливо в умовах гібридної війни, важко переоцінити, адже від ваших професійних та оперативних дій залежать якість планування та практична реалізація поставлених перед Збройними Силами України завдань.

Переконаний, що сильні духом, загартовані війною розвідники, сповнені великою жагою до перемоги та помстою ворогу за втрату своїх бойових побратимів, і надалі героїчно захищатимуть територіальну цілісність нашої Батьківщини.

У цей урочистий день бажаю всьому особовому складу воєнної розвідки України міцного здоров’я, незламності духу, нових успіхів та перемог.

Слава Україні!

генерал-лейтенант Р.ХОМЧАК