Повідомлення

Привітання начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України з нагоди 26-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2018 року

Дорогі бойові друзі!

Привітання начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України з нагоди 26-ї річниці воєнної розвідки України

Щиро вітаю Вас із Днем воєнної розвідки України!

П’ятий рік поспіль військові розвідники зустрічають своє професійне свято в умовах широкомасштабної агресії Російської Федерації проти нашої держави. У такій ситуації внесок воєнної розвідки України у відстоювання суверенітету держави та забезпечення її обороноздатності – безцінний. Адже своєчасно добута об’єктивна інформація дозволяє не лише зривати злочинні плани противника, а й дає можливість впевнено тримати контроль над ситуацією в будь-яких умовах обстановки.

З нагоди свята висловлюю щиру вдячність усьому особовому складу структур воєнної розвідки за патріотизм, самовідданість та професіоналізм, виявлені під час добування розвідувальних відомостей в інтересах оборони держави, застосування та розвитку Збройних Сил України.

У цей урочистий день бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, добра, злагоди, перемог та нових звершень в ім’я зміцнення обороноздатності та відновлення територіальної цілісності Української держави.

Слава Україні!

Героям Слава!

 

генерал армії України В. МУЖЕНКО