Повідомлення

Привітання начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України з нагоди 24-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2016 року

Шановні воїни-розвідники!

Дорогі ветерани воєнної розвідки!

Привітання начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України з нагоди 24-ї річниці воєнної розвідки України

Від імені керівного складу Збройних Сил України та себе особисто щиро вітаю Вас з Днем воєнної розвідки України!

Третій рік поспіль воїни-розвідники зустрічають своє професійне свято зі зброєю в руках, захищаючи Українську державу від збройної агресії Російської Федерації.

У цих умовах, розуміючи виключну відповідальність за результати своєї роботи, особовий склад структур воєнної розвідки забезпечує органи військового управління Збройних Сил України максимально оперативною та достовірною інформацією. Зазначене стає надійним фундаментом для проведення успішних дій Збройних Сил України під час виконання завдань за призначенням.

За період збройного протистояння з російським агресором військові розвідники набули безцінного бойового досвіду та високої професійної майстерності.

Заслуги воїнів-розвідників у ході запеклих боїв на Донбасі належним чином оцінені керівництвом країни. За мужність, відвагу та героїзм під час виконання спеціальних завдань значну кількість особового складу розвідувальних органів Збройних Сил України відзначено державними та відомчими нагородами.

З нагоди професійного свята висловлюю слова щирої подяки особовому складу та ветеранам військових частин розвідки Збройних Сил України за патріотизм, відданість розвідувальній справі, бездоганну службу Українському народові.

Вічна пам’ять і земна шана воїнам-розвідникам, які героїчно загинули, захищаючи рідну землю від російських окупантів.

У цей урочистий день бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, добра, злагоди та нових звершень у справі зміцнення обороноздатності України.


Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України

генерал армії України           В.М.МУЖЕНКО