Повідомлення

Привітання начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України з нагоди 23-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2015 року

Шановні воїни-розвідники!
Дорогі ветерани воєнної розвідки!

Привітання начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України з нагоди 23-ї річниці воєнної розвідки України

Від імені керівного складу Збройних Сил України та себе особисто щиро вітаю з професійним святом – Днем воєнної розвідки України!

Сьогодні своє професійне свято воїни-розвідники зустрічають в умовах збройної боротьби українського народу проти зухвалої російської агресії.

У такій обстановці роль воєнної розвідки як органу, який має забезпечувати систему військового управління Збройних Сил України об’єктивною та достовірною інформацією, набуває особливого значення. Адже від ваших професійних та оперативних дій залежать якість планування та практична реалізація поставлених перед військами (силами) завдань.

За період проведення антитерористичної операції на сході України значно зросла майстерність та фаховий рівень військових розвідників, які набули безцінного бойового досвіду. Заслуги воїнів-розвідників у ході запеклих боїв за визволення Донбасу високо оцінені керівництвом країни. За мужність, сміливість та професіоналізм державними і відомчими нагородами відзначена значна кількість особового складу розвідувальних органів Збройних Сил України.

З нагоди свята висловлюю щиру подяку особовому складу та ветеранам військових частин розвідки Збройних Сил України за самовіддану службу Українському народові та високу громадянську позицію.

Вічна пам’ять і земна шана воїнам-розвідникам, які героїчно загинули, захищаючи рідну землю від російських терористичних військ.

У цей урочистий день бажаю всім вам міцного здоров’я, добра і злагоди, оптимізму та нових звершень у справі зміцнення обороноздатності нашої Батьківщини – України!

Начальник Генерального штабу –
Головнокомандувач Збройних Сил України
генерал-полковник В.М.МУЖЕНКО