Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання Міністра оборони України з нагоди Дня воєнної розвідки України

7 вересня 2022 року
Привітання Міністра оборони України з нагоди Дня воєнної розвідки України

Sapiens dominabitur astris.

Мудрість панує над зірками

7 вересня. Це важливий день в історії розбудови і становлення нашого війська. День створення воєнної розвідки.

Воєнна розвідка – один із важливих інструментів захисту національних інтересів держави від зовнішніх загроз. Особливо тепер, коли росія розв’язала повномасштабну війну проти України.

Працюючи сьогодні, розвідка продовжує захищати Україну і Українців.

Воєнні розвідники постійно посилюють свої спроможності, нарощують потенціал усіх видів розвідки, розширюють спектр заходів.

Ви надаєте інформацію щодо угруповань військ окупантів, розкриваєте його плани, наміри та бойові можливості, визначаєте об’єми військових ресурсів. Здобуті розвіддані дозволяють відстежувати рух ворожих колон, місця скупчення техніки і живої сили ворога. Саме завдяки цим даним бойові підрозділи наносять удари по базах, пунктах управління, місцях скупчення ворога, випереджаючи дії агресора та руйнуючи його підступні плани. Від вас і вашої інформації залежить прийняття рішень.

Звісно ж, окремо хочу відзначити воїнів спецпідрозділу ГУР. З перших днів вони були у горнилі боїв на Київському напрямі. Діяли як на першій лінії боїв у Бучі, Гостомелі, Ірпені, так і в глибокому тилу ворога, знищуючи його комунікації і штаби.

За безпосередньої участі спецпідрозділу ГУР були проведені операції по звільненню острова Зміїний, операції на Харківщині і Південному напрямі.

Це лише верхівка їх подвигів, які можливо стануть відомі загалу через багато років.

Сьогодні ж я можу констатувати: ми даємо гідну відсіч ворогу на всіх напрямках! Противник несе суттєві втрати, і в цьому значна заслуга воєнної розвідки України!

Дякую кожному з вас за мужність, професіоналізм, патріотизм, за ту важливу справу, що ви робите в ім’я нашої Перемоги!

Вічна шана й пам’ять воїнам-розвідникам, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України!

Слава воєнній розвідці України!

Слава Україні!

Міністр оборони України Олексій РЕЗНІКОВ