Повідомлення

Привітання Міністра оборони України з нагоди 26-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2018 року

Шановні воїни-розвідники!
Дорогі ветерани воєнної розвідки!
Щиро вітаю вас із Днем воєнної розвідки України!

Привітання Міністра оборони України з нагоди 26-ї річниці воєнної розвідки України

Воєнна розвідка робить значний внесок у забезпечення воєнної безпеки держави шляхом добування достовірної розвідувальної інформації про реальні, потенційні загрози, зокрема, плани та наміри Росії, спрямовані на знищення української державності. Належне розвідувальне забезпечення сприяє успішному виконанню завдань, покладених на сили оборони, формуванню доказової бази російської військової присутності на території нашої держави.

В умовах гібридної війни українські розвідники, ризикуючи власним життям, виконують завдання на найбільш важливих напрямах, здобувають безцінний бойовий досвід, нарощують свої спроможності, що свідчить про наявність у державі високопрофесійного корпусу воїнів-розвідників.

Ви заплатили дорогу ціну в нашій спільній боротьбі

з підступним ворогом. Імена полеглих навічно внесені до списку героїв, які поклали своє життя за незалежну, соборну, успішну Україну, а пам’ять про них ніколи не згасне у наших серцях.

Вдячний особовому складу та ветеранам воєнної розвідки за патріотизм, відданість і бездоганну службу Українському народові.

Бажаю всім миру, добра та злагоди!

Слава воєнній розвідці!

Слава Україні!

Міністр оборони України генерал армії України С.ПОЛТОРАК