Повідомлення

Привітання Міністра Оборони України з нагоди 23-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2015 року

Шановні військовослужбовці,
працівники та ветерани воєнної розвідки України!

Привітання Міністра Оборони України з нагоди 23-ї річниці воєнної розвідки України

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Воєнна розвідка є важливою складовою системи національної безпеки України, її значення для нашої держави важко переоцінити.

Успадкувавши кращі традиції та безцінний досвід попередніх поколінь, воїни-розвідники, особливо у цей складний час, коли відбувається випробування війною, є яскравим прикладом самовідданого служіння Батьківщині та Українському народові. Разом із представниками інших силових структур ви відстоюєте незалежність та територіальну цілісність нашої держави на східних її рубежах, де виконуєте складні завдання.

Завдяки оперативній, достовірній інформації, здобутій розвідниками, у тому числі у складних бойових умовах, приймаються важливі стратегічні рішення, які наближають нашу спільну, таку довгоочікувану Перемогу.

Вдячний усім вам за професіоналізм, патріотизм, мужність та відвагу у справі захисту України.

З болем у серці згадуємо ваших колег, які поклали своє життя за мирне майбутнє України. Їх мужність та жертовність є взірцем для кожного із нас.

Глибока шана ветеранам за вагомий внесок у розбудову і розвиток воєнної розвідки України та військово-патріотичне виховання молоді.

У День воєнної розвідки України бажаю всім міцного здоров’я, добробуту, незламності духу та нових успіхів і перемог в ім’я України!

Слава воєнній розвідці!

Слава Україні!

Міністр оборони України
генерал-полковник С.Т.ПОЛТОРАК