Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання Голови Верховної Ради України з нагоди 26-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2018 року

Шановні друзі!

Привітання Голови Верховної Ради України з нагоди 26-ї річниці воєнної розвідки України

Щиро вітаю всіх вас, співробітників та ветеранів воєнної розвідки України, з професійним святом.

Це свято – свідчення визнання тієї особливої ролі, яку відіграє воєнна розвідка в системі розвідувальних органів нашої держави, символ вшанування повсякденної ратної праці і самовідданості багатьох поколінь воїнів-розвідників.

Відповідно до чинного законодавства діяльність воєнної розвідки, що спрямована на захист національних інтересів України від зовнішніх загроз, сприяє формуванню і реалізації державної політики у сфері національної безпеки і оборони.

Винятково важливу роль відіграють якісне добування та аналітична обробка розвідувальної інформації, своєчасне викриття планів, намірів і дій, що загрожують національній безпеці, оперативне та об’єктивне інформування вищого керівництва держави з метою прийняття важливих стратегічних рішень.

Значення розвідувальної діяльності особливо зростає у цей час, коли Російська Федерація веде проти нашої країни жорстоку та неприховану війну.

Сьогодні героїчні воїни-розвідники беруть активну участь у заходах щодо захисту територіальної цілісності та недоторканності України.

Переконаний, що доблесні воєнні розвідники, вірно служачи Батьківщині, виконуючи покладені на них Конституцією та законами України відповідальні завдання задля безпеки та миру у нашій державі, завжди являтимуть приклад найвищого патріотизму, професіоналізму, ініціативності, наполегливості та жертовності.

Верховна Рада України й надалі робитиме все необхідне для удосконалення законодавчої бази воєнної розвідки, підтримки ініціатив щодо всебічного забезпечення розвідувальних підрозділів найсучаснішими технікою та військовим озброєнням, впровадження дієвої системи державних гарантій соціального захисту людей однієї з найпочесніших у нашому суспільстві професій.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, особистого щастя, мужності і оптимізму, великих успіхів у захисті мирного життя українців, зміцненні національної безпеки України.

Голова Верховної Ради України А.ПАРУБІЙ