Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Проведено успішну рятувальну операцію з евакуації громадян із території Судану

25 квітня 2023 року

Проведено успішну рятувальну операцію з евакуації громадян із території СудануГоловне управління розвідки в координації з Офісом Президента України та Міністерством закордонних справ провело успішну рятувальну операцію з евакуації мирних громадян із охопленого боями Хартуму — столиці Судану.

За умов безперервних боїв, недотримання режиму «тиші», відсутності їжі, води та техніки із зони збройного конфлікту евакуйовано 87 громадян України, здебільшого авіаційних фахівців — пілотів, техніків та членів їхніх родин. Також евакуйовано громадян Грузії та Перу.

В цілому врятовано 138 громадян. Серед них 35 жінок та 12 дітей.

На даний час всі евакуйовані перебувають в безпеці на території Єгипту. Їм надано необхідну медичну допомогу, харчування та воду. Громадяни України забезпечені візовою та документарною підтримкою і очікують швидкого повернення на Батьківщину.

Україна врятує всіх своїх громадян.

Проведено успішну рятувальну операцію з евакуації громадян із території СудануПроведено успішну рятувальну операцію з евакуації громадян із території СудануПроведено успішну рятувальну операцію з евакуації громадян із території СудануПроведено успішну рятувальну операцію з евакуації громадян із території СудануПроведено успішну рятувальну операцію з евакуації громадян із території Судану
Проведено успішну рятувальну операцію з евакуації громадян із території СудануПроведено успішну рятувальну операцію з евакуації громадян із території СудануПроведено успішну рятувальну операцію з евакуації громадян із території СудануПроведено успішну рятувальну операцію з евакуації громадян із території Судану