Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Президент вручив державні нагороди льотчикам – героям АТО

19 серпня 2016 року
Серед нагороджених – офіцери, які неодноразово забезпечували виведення розвідників у тил ворога, підтримували їх вогнем та вели повітряну розвідку
Президент вручив державні нагороди льотчикам – героям АТО

Перебуваючи з робочою поїздкою у Львівській області, Президент України Петро Порошенко зустрівся з особовим складом 16 окремої бригади армійської авіації ЗС України.

Відзначивши бойові здобутки особового складу бригади під час відбиття російської збройної агресії, Петро Порошенко вручив нагороди військовим льотчикам за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку.

Серед нагороджених є чимало офіцерів, які неодноразово забезпечували виведення розвідників у тил ворога, підтримували їх вогнем та забезпечували евакуацію, а також вели повітряну розвідку. Виконання переважної більшості польотних завдань відбувалося в умовах інтенсивної протидії вогневих засобів російсько-терористичних угруповань.

Щиро вітаємо бойових побратимів з високими державними нагородами та бажаємо їм нових успіхів в ім'я нашої Батьківщини – України!