Повідомлення

Президент України затвердив новий зразок Бойового Прапора військових частин (з’єднань) Збройних Сил України

6 серпня 2017 року
Глава держави підписав відповідний Указ № 209/2017 “Про внесення зміни до Указу Президента України від 20 червня 2006 року № 550”
Президент України затвердив новий зразок Бойового Прапора військових частин (з’єднань) Збройних Сил України

Бойовий прапор – це квадратне полотнище малинового кольору розміром 130 сантиметрів на 130 сантиметрів. На лицьовому боці Бойового Прапора в центрі зображено емблему Збройних Сил України, вміщену на тлі золотих променів, які по три розходяться від центра між сторонами емблеми (хреста). На променях міститься зображення вінків із листя і кетягів калини, в центрі яких зображено емблему виду Збройних Сил України, до якого належить військова частина (з’єднання).

Полотнище по периметру має лиштву, обшиту золотим кантом. Верхня частина лиштви містить напис “ЗА УКРАЇНУ”, а нижня – напис “ЗА ЇЇ ВОЛЮ”. Права і ліва частини лиштви прикрашені орнаментом у вигляді зображення листя і кетягів калини. У кутах Бойового Прапора в обшитих по периметру золотим кантом квадратах вміщено зображення прямих рівносторонніх хрестів із розбіжними сторонами.

На зворотному боці Бойового Прапора у центрі міститься напис назви військової частини (з’єднання), якій вручається Бойовий Прапор.