Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Президент України з нагоди свята вручив ордери на нове житло воїнам АТО, серед яких і співробітники ГУР МО України

6 грудня 2015 року
Родини військових, які зараз захищають країну у зоні АТО, та тих, хто героїчно загинув у боях за незалежність та територіальну цілісність країни, отримали ордери і ключі від житла у новозбудованому мікрорайоні у місті Васильків Київської області
Президент України з нагоди свята вручив ордери на нове житло воїнам АТО, серед яких і співробітники ГУР МО України

Президент привітав усіх присутніх із Днем Збройних Сил України та наголосив, що офіцер і солдат – найголовніші і найповажніші люди в Україні, бо захищають країну та Український народ.

– Ви кров’ю і потом, життям і здоров’ям, відвагою і патріотизмом вибороли право називатися справжньою українською елітою, – сказав Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України.

Глава держави також зазначив, що для нього – привілей особисто вручити ордери військовослужбовцям, які з честю виконували свій військовий обов’язок, даючи відсіч російській агресії на українському Донбасі.

– Хочу від щирого серця побажати тим, хто сьогодні отримає житло, і хто його буде отримувати, мирного неба, затишної оселі, щоб не довелося більше віддавати життя і здоров’я, захищаючи Україну від ворога. Україна пишається вами, достойними синами Українського народу. Щиро дякую вам, фронтовики, щиро дякую дружинам, дітям за ту потужну підтримку, яку ви даєте нашим воїнам. У вас нелегке життя, але Український народ низько вклоняється вам і шанує своїх героїв, – заявив Петро Порошенко.

Президент також вручив оглядові ордери та ключі від квартир сім’ям героїчно загиблих за Україну воїнів та оглянув одну із квартир у новозбудованому будинку.