Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Президент України вручив “Золоту зірку” Героя України Максима Шаповала його вдові

7 вересня 2017 року
У день 25-річчя створення воєнної розвідки України Президент Петро Порошенко відвідав одну з військових частин ГУР МО України
Президент України вручив “Золоту зірку” Героя України Максима Шаповала його вдові

Глава держави вручив вдові генерал-майора, керівника спеціального резерву Головного управління розвідки Міністерства оборони Максима Шаповала орден “Золота зірка” Героя України.

Генерал-майор Максим Шаповал нагороджений високою державною нагородою за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності та безпеки держави, самовіддане служіння українському народу.

Президент акцентував увагу на тому, що його рішення присвоїти Максиму Шаповалу звання Герой України отримало підтримку. “Зверніть увагу, як Верховна Рада аплодувала керівнику спеціального резерву Головного управління розвідки Максиму Шаповалу, який був цинічно вбитий під час терористичної атаки. Це вбивство ще раз підтверджує, яким небезпечним ворогом є кремлівський режим”, – зазначив він.

“Генерал-майор Максим Шаповал був професіоналом з великої літери, мужнім, безстрашним воїном, який віддав своє життя за Україну. Це зразок українського воїна, на прикладі якого виховуватимуться покоління українських розвідників”, – додав Президент України.

Також Глава держави вшанував пам’ять розвідників, які загинули під час виконання бойових завдань на Сході України. Петро Порошенко поклав квіти до пам’ятних стел, що розташовані на території військової частини. Присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.