Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Президент України відзначив високими державними нагородами захисників України

1 березня 2017 року
Серед нагороджених – воїни-розвідники
Президент України відзначив високими державними нагородами захисників України

Президент України відзначив високими державними нагородами воїнів Збройних Сил України та бійців Національної гвардії України, які боронять український народ та державу від російської агресії.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденами та медалями нагороджено 61 військовослужбовця, серед них 17 – посмертно. Зокрема, орденом Богдана Хмельницького нагороджено молодшого лейтенанта Сергія Галаша – офіцера 54 окремого розвідувального батальйону ЗС України.

8 жовтня 2016 року розвідувальна група під командуванням Сергія Галаша влаштувала засідку на ймовірному шляху висування диверсійно-розвідувальних груп противника в районі Водяного. Під час проведення засідки було знищено двох окупантів та одного захоплено в полон зі зброєю та особистими документами. Під час виходу розвідувальної групи з району ведення розвідки противник відкрив вогонь зі стрілецької зброї, мінометів, гранатометів та великокаліберних кулеметів.

Молодший лейтенант Галаш, керуючи діями групи вогневої підтримки на БРМ-1К, вогнем у відповідь придушив вогневі засоби противника. Завдяки його вмілим діям розвідувальна група змогла без втрат вийти у безпечне місце та вивести полоненого.