Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Президент України відзначив героїзм бойових підрозділів Хмельниччини та подякував за їхню підтримку

20 березня 2019 року
Разом з воїнами інших військових спеціальностей Глава держави відзначив особовий склад окремого полку ДКЛА

Перебуваючи з робочим візитом, Президент України Петро Порошенко подякував хмельничанам за підтримку української армії, яка, на його тверде переконання, є гарантом суверенітету і незалежності нашої держави.

Президент України відзначив героїзм бойових підрозділів Хмельниччини та подякував за їхню підтримку

“Нам не потрібен жоден клаптик чужої землі. Але за свою землю ми будемо битися. Ми вже маємо армію, яка здатна повертати український суверенітет. Як Президент і Верховний Головнокомандувач пишаюся нашою героїчною армією, пишаюся тими її частинами, що дислоковані на Хмельниччині”, – сказав Петро Порошенко під час участі в Раді регіонального розвитку Хмельницької області.

Нагадавши про бойові частини, які дислоковані в області, Глава держави разом з воїнами різних спеціальностей відзначив окремий полк дистанційно керованих літальних апаратів. “Це втілення нових можливостей наших Збройних Сил, це технології ХХІ століття у військовій справі. За підсумками 2018 року полк визнано кращою військовою частиною розвідки в Повітряних Силах”, – повідомив Петро Порошенко.

“Говорю про це, щоб Хмельниччина і вся Україна знали про героїзм цих частин створеної нами української армії. Дякую області, громадам, дякую усій Хмельниччині за підтримку наших воїнів”, – сказав Глава держави.