Повідомлення

Президент України відзначив героїзм бойових підрозділів Хмельниччини та подякував за їхню підтримку

20 березня 2019 року
Разом з воїнами інших військових спеціальностей Глава держави відзначив особовий склад окремого полку ДКЛА

Перебуваючи з робочим візитом, Президент України Петро Порошенко подякував хмельничанам за підтримку української армії, яка, на його тверде переконання, є гарантом суверенітету і незалежності нашої держави.

“Нам не потрібен жоден клаптик чужої землі. Але за свою землю ми будемо битися. Ми вже маємо армію, яка здатна повертати український суверенітет. Як Президент і Верховний Головнокомандувач пишаюся нашою героїчною армією, пишаюся тими її частинами, що дислоковані на Хмельниччині”, – сказав Петро Порошенко під час участі в Раді регіонального розвитку Хмельницької області.

Нагадавши про бойові частини, які дислоковані в області, Глава держави разом з воїнами різних спеціальностей відзначив окремий полк дистанційно керованих літальних апаратів. “Це втілення нових можливостей наших Збройних Сил, це технології ХХІ століття у військовій справі. За підсумками 2018 року полк визнано кращою військовою частиною розвідки в Повітряних Силах”, – повідомив Петро Порошенко.

“Говорю про це, щоб Хмельниччина і вся Україна знали про героїзм цих частин створеної нами української армії. Дякую області, громадам, дякую усій Хмельниччині за підтримку наших воїнів”, – сказав Глава держави.