Повідомлення

Президент України: “Питання будівництва житла для військових на моєму контролі”

25 травня 2018 року
Про це Петро Порошенко заявив, перебуваючи на Львівщині
Президент України: “Питання будівництва житла для військових на моєму контролі”

“Будівництво житла для військових – питання, яке знаходиться на моєму особистому контролі. Вважаю, що будь-який збій в графіку є неприпустимим. Наша позиція – забезпечити виконання рішення Ради національної безпеки і оборони в частині повного фінансування зазначеного проекту”, – зазначив Президент України на Львівщині під час наради, присвяченої виконанню програми будівництва гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців-контрактників. При цьому Голова держави підкреслив, що введення в дію 184 гуртожитків дозволить розмістити 23 тисячі військовослужбовців та суттєво покращить умови їхньої служби.

Президент України зауважив, що у найкращі роки будувалось не більше тисячі квартир у всій системі ЗС України. “Лише сьогодні і лише в Яворові ми вводимо місця для 4 тис. військовослужбовців. Двоповерхові казарми для постійного складу, одноповерхові казарми для змінного складу, 64-квартирний будинок для офіцерів”, – розповів він.

“Думаю, що це дуже добре характеризує той підхід, пріоритети і завдання, які на сьогоднішній день я, як Президент і Верховний Головнокомандувач, ставлю”, – підбив підсумки Петро Порошенко.