Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Президент України присвоїв генерал-майору Максиму Шаповалу звання Героя України

7 вересня 2017 року
Про це Глава держави повідомив сьогодні у Верховній Раді України
Президент України присвоїв генерал-майору Максиму Шаповалу звання Героя України

Петро Порошенко наголосив на видатній, мужній та важливій роботі українського Героя в районі проведення АТО, зокрема, в глибокому тилу противника. Співробітник ГУР МО України Максим Шаповал загинув унаслідок терористичного акту 27 червня ц. р. у Києві.

Присутні у Верховній Раді України вшанували пам’ять під час російської агресії загиблих захисників України.

Президент України – Верховний Головнокомандувач ЗС України Петро Порошенко зазначив, що ім’я Максима Шаповала присвоєно Спеціальному резерву Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що генерал-майора Максима Михайловича Шаповала навічно зараховано до списків військової частини, якою він командував до своєї загибелі, з метою відзначення його особистого внеску у захист Батьківщини та виявлених при цьому мужності і героїзму, відваги, а також самовідданих дій під час виконання військового обов’язку в районі проведення АТО. Відповідний наказ підписав Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак у серпні ц. р. Крім того, на виконання відповідного наказу начальника Головного управління розвідки Міноборони України відомості про генерал-майора Максима Шаповала внесено у Книгу Слави ГУР МО України.