Повідомлення

Президент України підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору»

24 липня 2021 року

Президент України підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору»Володимир Зеленський підписав Указ № 307/2021 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 червня 2021 року «Про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору». Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво глави держави.

«Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю: увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 червня 2021 року „Про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору“ (додається, таємно, без пунктів 3, 5, 7, 8 — нетаємно)», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.