Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Президент України Петро Порошенко вручив військовим сертифікати на нове озброєння та техніку, які відправляються у зону АТО

22 серпня 2015 року
Частина переданого ОВТ надійде на озброєння розвідувальних підрозділів
Президент України Петро Порошенко вручив військовим сертифікати на нове озброєння та техніку, які відправляються у зону АТО

Загалом в зону АТО буде відправлено понад 250 одиниць озброєння та військової техніки (ОВТ) – танки “Булат”, Т-64БВ, Т-72 і Т-80; бронетранспортери та бойові машини піхоти; протитанкові комплекси “Стугна”, протитанкові гармати, гаубиці, зенітно-ракетні комплекси, реактивні системи залпового вогню; велика кількість автомобілів, в тому числі автомобілі підвищеної прохідності “Hummer”.

Під час зустрічі з військовослужбовцями у місті Чугуїв Харківської області Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України привітав воїнів із Днем Незалежності України та назвав вітчизняні Збройні Сили справжньою елітою і національною гордістю, завдяки яким “ціна ймовірного російського наступу стала настільки високою, що протверезила навіть найхмільніші російські голови”.

“Ви – справжня еліта українства і наша українська національна гордість. Ви – найліпші серед найкращих. Ви залишили свої сім’ї, рідних та близьких і стали на захист Батьківщини від російського агресора та підросійських терористичних банд. Саме ви боронили і бороните країну, гарантуєте незворотність того вибору, який наш народ зробив 24 серпня та 1 грудня 91-го року”, – зазначив Глава держави.