Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з командирами бригад та батальйонів Збройних Сил України

23 березня 2015 року
Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України заявив, що за рік українська армія набула безцінного досвіду і нині входить у п’ятірку кращих на континенті

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з командирами бригад та батальйонів Збройних Сил України“Ми робимо усе можливе, щоб захистити країну. Підтримка армії сьогодні є першочерговим завданням для нас”, – наголосив Президент України.

Петро Порошенко наголосив, що завдяки всенародній підтримці за стислий термін українські Збройні Сили фактично були створені заново.

За словами Президента, за рік кардинально змінилися підходи до підготовки військ та їх логістичного забезпечення. “Та головне – за рік наша армія набула безцінного бойового досвіду. Успішні дії наших Збройних Сил, які були проведені влітку 2014 року, із визволення окупованої території Донбасу, повернули українському народу віру в своїх захисників та отримали високу оцінку від іноземних військових фахівців”, – наголосив Президент.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з командирами бригад та батальйонів Збройних Сил УкраїниУсі присутні на зустрічі Глави держави з командирами бригад та батальйонів ЗС України вшанували хвилиною мовчання пам’ять кращих синів Українського народу, які віддали своє життя у боях на Сході України за світле майбутнє Батьківщини.

Петро Порошенко присвоїв звання Героя України та вручив ордени “Золота зірка” чотирьом офіцерам, які проявили мужність, героїзм, високий рівень професіоналізму, відстоюючи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України.

Глава держави заявив, що найкращі бойові командири мають призначатися на керівні посади у Збройних Силах. “Треба змінити тактику призначення командирів: проявиш себе в бою – підеш на вищі посади. Тільки ті командири, які пройшли з бійцями випробування на полі бою, заслуговують бути командирами. Вірю, що саме така кадрова політика стане запорукою виведення Збройних Сил на новий якісний рівень”, – заявив Глава держави.