Ігор Гордійчук народився 12 листопада 1972 року у селі Залізниця Корецького району Рівненської області. Закінчив з відзнакою Київський інститут Сухопутних військ, Національну академію оборони України та Коледж сухопутних військ США. Вільно володіє англійською, німецькою та польською мовами.
Службу розпочав командиром механізованого взводу, але справжнім його покликанням був спецназ. Проявивши волю та наполегливість, Ігор Гордійчук перевівся до військової частини спеціального призначення, був заступником командира окремої бригади спеціального призначення, а згодом – командиром створеного на базі бригади 8 окремого полку спеціального призначення – однієї з кращих частин Збройних Сил України. Проходив службу у складі міжнародного контингенту в Республіці Афганістан. Був першим заступником начальника Академії сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного, проходив службу в Генеральному штабі ЗС України та Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.
Полковник Ігор Гордійчук брав участь у багатьох операціях під час проведення АТО, очолював загони спецназу, виконуючи завдання з глибинної розвідки далеко за лінією фронту.
12 серпня 2014 року розвідники Гордійчука прорвалися на Савур-Могилу, розгорнули систему спостереження та розпочали корегування артилерійського вогню. Ведення розвідки було настільки ефективним та забезпечувало завдання таких великих втрат терористам, що для знищення українських розвідників противник застосував артилерію та бронетехніку. Під щільним ворожим артилерійським вогнем Ігор Володимирович був неодноразово контужений, проте продовжував командувати. Після ротації своєї групи він добровільно залишився на Савур-Могилі для ведення розвідки.
Наприкінці серпня ц. р. після масштабного вторгнення регулярних російських військ на територію України наші війська були змушені відступити. Під шаленими атаками російських військ та найманців підрозділ полковника Гордійчука, перебуваючи в оточенні військ противника, продовжував утримувати Савур-Могилу ще протягом тижня, завдаючи нищівних втрат окупантам.
За наказом командування розвідники вийшли з оточення, пройшовши ворожим тилом близько 60 кілометрів, та приєдналися до оточеного угруповання українських військ під Многопіллям.
Разом з бойовими побратимами група полковника Гордійчука пішла на прорив. Потрапивши під масований обстріл противника, Ігор Володимирович був важко поранений.
З 1 вересня 2014 року полковник Гордійчук знаходиться в реанімації нейрохірургічного відділення, переніс кілька операцій, стан лишається важким.
Один з друзів Ігоря Гордійчука, авторитетний офіцер спецназу, зазначив: “Важко підібрати слова, щоб в належній мірі оцінити вчинок Гордійчука та його групи. Ігор прекрасно розумів, що це квиток в один кінець. Шансів не повернутися з цього завдання значно більше, ніж шансів вижити. Там було смертельно небезпечно. Але він як військова людина розумів ключове значення Савур-Могили і знав, що цей наказ необхідно виконати”.