Повідомлення

Президент України нагородив “кіборгів”, які загинули під час оборони Донецького аеропорту

17 січня 2016 року
Серед нагороджених – розвідник окремої аеромобільної бригади молодший сержант Владислав Алексейчук
Президент України нагородив “кіборгів”, які загинули під час оборони Донецького аеропорту

Петро Порошенко зустрівся з родинами військових, які загинули в останні дні оборони нового термінала Донецького міжнародного аеропорту та донедавна вважались зниклими безвісти.

У ході зустрічі із родинами загиблих героїв Глава держави наголосив, що у народній пам’яті захисники аеропорту були і навічно залишаться славнозвісними “кіборгами” – безстрашними і непереможними українськими воїнами, які продемонстрували усім волелюбний, жертовний та нескорений український дух і стали символом для всієї країни, прикладом для наслідування всіх військових. Завдяки саме їх героїчному прикладу, стійкості та мужності було відроджено бойову славу України, підкреслив Президент.

Глава держави від імені всього Українського народу подякував родинам за подвиг їхніх загиблих синів, батьків та чоловіків і вручив рідним і близьким героїв державні нагороди України.

Зокрема, орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено сержанта Олексія Марченка та молодшого сержанта Владислава Алексейчука, які, відвертають на себе увагу противника, сприяли успішній евакуації поранених бійців з нового терміналу та, опинившись в оточенні, вступили в бій з переважаючими силами противника, виявивши взірець самопожертви та відваги.

Завершуючи зустріч, Президент запевнив родини полеглих воїнів, що він та держава і надалі робитимуть усе, щоб понесені Українським народом жертви не були марними. “Ми захистимо нашу державність і збудуємо для дітей світле майбутнє”, – наголосив Глава держави.