ЗМІ про нас

Предстоятель Київського Патріархату привітав військовослужбовців воєнної розвідки з професійним святом

7 вересня 2015 року /офіційний веб-сайт Української Православної Церкви Київського Патріархату
Предстоятель Київського Патріархату привітав військовослужбовців воєнної розвідки з професійним святом

7 вересня 2015 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав урочистості у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України та привітав військовослужбовців та ветеранів з 23-ю річницею від дня створення воєнної розвідки.

Очолив урочисті заходи Президент України Петро Порошенко, який звернувся з промовою до військових, у якій, зокрема, закликав згадати усіх загиблих розвідників під час російсько-української війни в окупованому Криму та на Донбасі. Особливо Президент відзначив Героя України старшого лейтенанта Євгена Зеленського, який поклав життя заради нашої незалежності. Глава держави вручив державні нагороди 11-ом офіцерам-розвідникам. В урочистостях також взяли участь: Міністр оборони України Степан Полторак, Голова Служби безпеки України Василь Грицак, Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, Заступник Глави Адміністрації Президента України Андрій Таранов.

З вітальним словом до присутніх звернувся і начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Валерій Кондратюк, який закликав присутніх вшанувати загиблих героїв хвилиною мовчання.

Предстоятель Київського Патріархату привітав військовослужбовців воєнної розвідки з професійним святом

З вітальною промовою до розвідників звернувся Святійший Патріарх Філарет. Архіпастир привітав присутніх зі святом і запевнив, що перемога України у війні на Донбасі станеться вже зовсім скоро, але головне пам’ятати, що перемога залежить не від людей, а від Бога, а Бог з українцями.

Також Святійший Владика закликав військових пам’ятати про головну християнську чесноту: любов від якої ми отримаємо єдність і перемогу.

"Любіть один – одного, бо в цьому полягає сутність життя. Без любові – життя не існує. Український народ виявляє свою любов. В чому ми бачимо цю любов, а в тому, що українці йдуть захищати свою землю і не бояться смерті. Подивіться скільки вже загинуло добровольців. За що вони загинули? За любов до своєї сім’ї, своїх близьких, своєї землі, своєї Батьківщини. Такий дух – перемогти неможливо!" – зазначив Предстоятель Київського Патріархату.

Святійший Владика подякував розвідникам за їхнє жертовне служіння у захисті Батьківщини.

Святійшого Патріарха Філарета супроводжував настоятель храму на території Головного управління розвідки Міністерства оборони України, військовий священик, протоієрей Володимир Тимощук.