Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Представники «Росатому» на ЗАЕС привласнюють гроші, призначені на зарплати українському персоналу

1 грудня 2022 року

Представники «Росатому» на ЗАЕС привласнюють гроші, призначені на зарплати українському персоналуПредставники корпорації «росатом» «відмивають» гроші, які виділяються на здійснення управління Запорізькою атомною електростанцією. Для цього вони оформлюють фіктивні фінансові документи (корпоративні картки) на ім’я персоналу ЗАЕС, які мають громадянство України. Реальні фінансова звітність не оформлюється і не подається. Тобто, гроші які призначались для оплати роботи персоналу станції привласнюються окупаційною адміністрацією та співробітниками «росатому».

Відомо, що з 1 грудня до добових донесень за результатами роботи та ситуації на ЗАЕС, черговою оперативною зміною буде включатися інформація щодо обстрілів території станції та наявних ушкоджень.

Значна частина окупантів, яка перебувала на ЗАЕС з моменту захоплення, залишила територію станції. Наразі там залишається близько 500 окупантів, 200 з яких це так звані «кадирівці» з батальйону «ахмат». Їхнє головне завдання – залякування персоналу та схиляння до співпраці з окупантами.

У промисловій зоні станції виявлено близько 300 мін, які залишили по собі підрозділи окупантів, коли залишали станцію. Про це було повідомлено так звану «поліцію» Енергодару. Співробітники фсб, які прибули на місце подій, розповсюдили інформацію, що це начебто «тайники диверсійних підрозділів ЗСУ».