Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Представники керівництва ГУР МО України беруть участь в оперативно-стратегічному зборі з керівним складом ЗС України

26 лютого 2019 року
Захід проводиться у Міністерстві оборони України
Представники керівництва ГУР МО України беруть участь в оперативно-стратегічному зборі з керівним складом ЗС України

Відсьогодні впродовж декількох наступних діб у вітчизняному оборонному відомстві триватиме оперативно-стратегічний збір, до якого залучаються представники керівництва нашої держави та Збройних Сил України.

Розпочався збір з виступу Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка, який наголосив, що загроза можливого вторгнення Збройних сил Російської Федерації вглиб території Української держави залишається.

“Росія жодним чином не відмовилася від можливості досягти своїх цілей в Україні збройним шляхом. Агресор розгортає нові військові з’єднання поблизу наших кордонів, нарощуючи потенціал для вірогідного і можливого вторгнення”, – зазначив Президент України.

“Але було б помилкою думати, ніби апетити Росії обмежуються тільки Україною. Її гібридна війна має на меті кардинально змінити геополітичний ландшафт усієї Європи. Інколи плани розповсюджуються і до глобальних змін. На цьому я як Президент України і Верховний Головнокомандувач ЗСУ наголосив під час свого виступу на Мюнхенській конференції з питань безпеки”, – додав він.

Президент України навів приклад агресивних дій та намірів Росії, зокрема в Азово-Чорноморському регіоні, а саме нещодавнє захоплення українських військових моряків та кораблів у Керченській протоці.

“За цих умов постійна підготовка Збройних Сил, їхнє озброєння та оснащення, стратегічні рішення, які ухвалюються у секторі безпеки, набувають особливої ваги”, – підсумував Глава держави.